Apie mus

Istorija

Veiklą pradėjome 2007m., tapdami REYNAERS, aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintojais.
Didelė darbuotojų patirtis ir bendradarbiavimas su žymiausiais Europos gamintojais mums leido tapti tikrais profesionalais. Kompanija užsakymus vykdo visoje Lietuvoje, Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. 
      Aukšta darbuotojų kvalifikacija padeda užtikrinti kokybės ir procesų kontrolę bei pastovumą. Stengiamės būti kuo arčiau savo klientų.
      UAB „RS partneriai“ dirba pagal įdiegtą kokybės valdymo sistemą  SKG EN-ISO 9001:2000 ir gaminiai atitinka ES saugumo reikalavimus.
      Mūsų partneriai  žinomiausi Europos gamintojai, sugebantys užtikrinti nuolatinę aukštą gaminių kokybę.

Darbo principai

UAB “RS partneriai” siūlo platų kvalifikuotų paslaugų spektrą nuo pagalbos projektavimo stadijoje iki pogarantinio aptarnavimo. Partneriai

UAB “RS partneriai” renkasi partnerius, geriausiai patenkinančius vartotojų poreikius ir užtikrinančius nuolatinę aukštą gaminių kokybę, patvirtintą ISO 9001 sertifikatais.

  • Koncernas „Reynaers Aluminium N.V.“– vienas didžiausių Europoje aliuminio profilių gamintojų, naujovių ir dizaino lyderis. Produkcija, orientuota į reiklų kokybei ir dizainui pirkėją ir laikoma kokybės etalonu. Su tuo pačiu profilių tiekėju dirbame nuo pat veiklos pradžios, todėl esame užtikrinti dėl nuolatinės aukštos produkcijos kokybės.